Facebook sulges Telegrami lehekülje

Facebook teatas, et kustutas Telegrami lehekülje jäädavalt

Facebook sulges Telegrami lehekülje
Telegram

ILMATEADE

Sotsiaalmeedia platvorm Facebook otsustas kustutada portaali Telegram.ee fännilehe oma keskonnast mis tähendab, et vandenôuteeoria FB leht on suletud jäädavalt.

VIDEO: Selgeltnägija Ilona Kaldre skandaalne intervjuu

Telegrami fännileht millel oli üle 70 000 jälgija on Facebookist üleöö kadunud. Ka FB otsingu lahter ei anna enam mingit vastet Telegrami nimele.

Facebooki teatel läksid Telegrami postitused vastuollu sotsiaalmeedia kogukonna standarditega. 

Facebook on viimase aasta jooksul sulgenud tuhandeid eesti fännilehti ja gruppe mis tuleneb sotsiaalmeediahiiu uutest reeglitest. Suletud lehtede omanikel pole võimalik sulgemist vaidlustada ega esitada omapoolseid selgitusi.

"Minu leht suleti ilma igasuguse hoiatuseta! Mitte mingisugust etteteatamist ei saadetud või palvet mõni postitus eemaldada," räägib nördinud Facebooki kasutaja Jaak. Kõik postitused olid loodusest või ilmast, sõnagi ei olnud poliitikast ega muust Facebooki jaoks valusast teemast, lisab Jaak.

Eestlaste Facebooki Heia.ee looja Allan Oja sõnul on Telegram nende sotsiaalmeedia platvormile igati oodatud.

"Selle aasta kahe kuuga on Heia.ee kasutajate arv kolmekordistunud mis on märk sellest, et eestlased on Facebookist eemaldunud ja eelistavad liituda oma eesti sotsiaalmeediaga," märgib Oja.

Facebook