Kaia Jäppinen purjuspäi autojuhtimise eest kohtus

Roolijoodik Kaia Jäppinen jäi jälle purjuspeaga politseile vahele ja anti kohtusse

Kaia Jäppinen purjuspäi autojuhtimise eest kohtus
Kaia Jäppinen

ILMATEADE

Politsei andis Tallinna endise abilinnapea Kaia Jäppineni purjuspeaga autojuhtimise eest kohtusse kus teda võib oodata kriminaalkaristus.

VIDEO: Audi hullumeelne põgenemine politsei eest

Kaia Jäppinen peab astuma Harju maakohtu ette kahtlustatuna auto juhtimises purjuspäi naine keeldub igasugustest kommentaaridest.

See pole esimene kord kui roolijoodik Kaia Jäppinen peab astuma kohtu ette

Jäppinen jäi ka 2016. aasta juunis politseile autoroolis purjus peaga vahele.

Harju maakohus mõistis talle toona 1000 euro suuruse trahvi. Jäppinen ütles, et oli tuttava juures Tabasalus, kust tal oli vaja kindlasti koju saada. Pärast tema auto peatamist teatasid politseinikud talle, et neile helistati ja vihjati, et ta võib olla alkoholi pruukinud.

"Oli peredraama või kuidas seda nimetada ja need inimesed, kes tahtsid, et mul läheks halvasti, teatasid politseisse," rääkis tookord Kaia Jäppinen.

Loe veel: Rannamaja Oskar Süvari on narkomaffia liige

Harju maakohus arutab Kaia Jäppineni süüasja järgmisel nädalal. Kui mootorsõidukit juhib joobeseisundis inimene, keda on varem karistatud sellise teo eest, võib talle määrata süüdimõistmisel rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistuse. Prokuratuur ega politsei pole asja sisu kohta lähemaid kommentaare andnud. Ka Kaia Jäppinen ei soovinud juhtunut enne kohtuistungi algust asja kommenteerida.

Krimi