Keskerakonnas jätkub poliitiline korruptsioon

Valga Keskerakonna fraktsiooni esimees Viktor Mägi nõudis keskerakondlikult vallavalitsusele ultimaatumi korras tööd ja saigi kohe magusa koha

Keskerakonnas jätkub poliitiline korruptsioon
Keskerakond

ILMATEADE

Keskerakonna poliitilisele korruptsioonile ei näi lõppu tulevat. Valga Keskerakonna fraktsiooni esimees Viktor Mägi esitas samuti keskerakondlikule vallavalitsusele ultimaatumi, et kui 5. jaanuariks tööd ei saa, lahkub tema 7. jaanuaril parteist. Nagu imeväel 4. jaanuarist on mehel taskus 1900 euro suuruse palgaga tööleping!

VIDEO: Ilona Kaldre skandaalne intervjuu

Kui uus siseminister Kristian Jaani lubas asuda Keskerakonda korruptsioonist puhastama siis tegelikuses vohab korruptsioon Keskerakonnas endiselt ja veelgi ülbemalt.

Valga Keskerakonna fraktsiooni esimees Viktor Mägi kes oli jäänud töötuks teab kuidas asjad Keskerakonnas ja Valgas käivad. Tuleb kohalikus parteikontoris rusikaga lauale lüüa ja esitada oma nõudmised, sest riigi rahaga Keskerakonnas omadele seltsimeestele juba ei koonerdata.

 "Ma pidin ju enda jaoks mingi otsuse tegema, aga kui sealtpoolt otsust ei tule ja inimesed aru ei saa, siis tuleb ju mustvalgel ette panna.“ selgitab Viktor Mägi.

Mägi on nüüd Valga põhikooli juurde rajatava veekeskuse projektijuht hoolimata sellest, et alles eelmise aasta novembris palkas vallavalitsus 130 000 euro eest sama projekti tegema ja ka juhtima erafirma. Valga Keskerakonna juhitav koalitsioon püsib vaid ühehäälelisel enamusel, igal häälel on seega kulla kaal. 

Ka teine Valga keskerakondlane Jüri Konrad kes on pandud Jõhvi valda juhtima on sattunud skandaalidesse kui tema alluv Ilona Kaldre ropendas otseeetris, solvas Jõhvi elanikke ja eesti politseid.

Jääme siis ootama uue siseministri Kristian Jaani lubadust puhastada Keskerakond korruptsioonist või on endine politsei prefekt õppinud juba sooja õhu lubaduste kunsti? Meest sõnast härga sarvest ütleb eesti vanasõna kuigi Keskerakonnas tunduvad olema oma vanasõnad.

Eesti