Millega üllatada oma lapsi ehk põnevad mänguasjad, mida kinkida

4 weeks ago 51

Kui sa otsid kingiideid enda lastele või väikestele sugulastele, siis oled jõudnud õigesse kohta, sest jagame sulle ideid, mida kinkida lastele, kui sa oled parasjagu minemas sünnipäevale või mõnele teisele pidustusele.

Ideed väikestele tüdrukutele

Sinu tütrel või väikesel sugulasel on tulemas oluline sündmus? Laste peole minekul on väga oluliseks osaks kingitus, vali midagi, mis teeb ta õnnelikuks.

Nukud ja lisatarvikud

Üheks kingiideeks on Rainbow High tooted, tegemist on erinevate mänguasjadega, mis on saanud paljude tüdrukute lemmikuks. Kingi sünnipäevaks Rainbow High nukk või mõned teised Rainbow High tarvikud nagu näiteks nuku riidekapp või nukkudele mõeldud auto.

Harivad mänguasjad

Kui sa eelistad harivaid mänguasju, siis võid kaaluda mõne Lego komplekti soetamise peale. Samuti sobivad lastele kinkimiseks erinevad pusled ja lauamängud. Pea meeles, et kui sa oled mõnda õpetlikku ja harivat mängu või mänguasja valimas, siis veendu, et selle vanuseaste vastab lapsele, kellele soovid seda kinkida.&

Juuksetooted ja kaunistused

Kõikidele tüdrukutele meeldib end kaunistada. Kingi talle kõik vajalik, et ta saaks seada enda juukseid korda. Selleks võivad olla erinevad klambrid ja patsikummid, millega teha punupatse või teisi soenguid. Samuti kulub igale väikesele tüdrukule ära oma väike peegel, kamm või hari, mida kaasas kanda või mida kasutada enda juuste sättimiseks.

Uued elamused

Kui lähiajal on toimuvas mõni vahva lastele mõeldud muusikal või teatrietendus, siis üllata teda teatrisse minekuga. Lasteetendused on väga mängulised, õpetlikud ja põnevad. Kui kultuuriüritused ei ole just see, mida soovid kinkida, siis kaalu mõne elamuskeskuse kinkekaardi või pileti kinkimiseks. Lastele meeldib avastada ja seigelda, anna talle selleks võimalus. 

Ideed poistele

Vali kingitus, mis on seotud poisi hobide või huvidega. Kui sa ei tea täpselt, mis talle meeldida võiks, siis ammuta ideid meie soovitustest. Alati on võimalik välja minna kndla peale ja valida Nerf mänguasjad.

Mänguautod

Kellele ei meeldiks mänguautod? Sõltuvalt sellest, kui vanaks ta saab, vali sobiv auto, traktor, buss või mõni teine vahend, mida mänguasjana kinkida. Sa saad kinkida nii elektrilised mänguasjad kui ka tavalised. Kõige väiksematele sobivad puidust valmistatud mänguasjad.

Seiklused

Vii ta seiklema ja tee seda mõnes seikluspargis. Üle Eesti võid sa leida erinevaid seiklusparke, kus saab end proovile panna. Seiklusparkide üheks oluliseks osaks on turnimine, jooksmine ja ronimine - lase lapsel seda kõike kogeda.

Nuputamismängud ja mõistatused

Olgu selleks lastele mõeldud sudoku, ristsõnad või mõned teised nuputamismängud, harivad tegevused on alati midagi, mida lastele kinkida. Kui sa soovid teda üllatada millegi eriti erilisega, siis mõtle ise üks nuputamismäng välja ja kingi talle aarete kaart, mille põhjal tuleb hakata erinevaid punkte läbima.

Filmielamused

Koos veedetud aeg on alati parim - minge koos kinno ja vaadake tema poolt välja valitud filmi. Kinoskäigu oluliseks osaks on ka hea popkorn kui ka jook, valige endale meelepärane välja ja nautige seiklusi läbi kinoekraani.