Montessori mööbel ja mänguasjad - lai valik Rume.ee e-poes aitab luua oma lapsele parima toa

1 week ago 20

Montessori mööbel ja montessori mänguasjad aitavad aastate jooksul arendada uut ja läbimõeldumat lähenemist haridusele, lapse arengule ja kasvamisele.


Lapse arengu toetamiseks tuleb luua ideaalne keskkond, mis vastab tema eale ja aitab iseseisvalt õppida ja avastada. Oluline on, et teda ümbritsevad mänguasjad on arendavad ja huvitavad. Milliseid reegleid peaksid oma lapsele mänguasju või mööblit ostes järgima, selgitame juba allolevalt.


Montessori pedagoogika pakub selleks väga palju erinevaid viise ja võimalusi. Mänguasjade ja mööbli ostmisel võib abi olla Montessori meetodist, mida järgides on loodud lastele mõeldud mööblit kui ka erinevaid mänguasju.


Montessori mööbel


Montessori mööbel on mööbel, mis võtab hoolikalt arvesse kõiki sinu lapse vajadusi ja soove, sealhulgas vajadust iseseisvalt mõelda ja ümbritsevat läbi uurida. Rume.ee pakub palju näiteid suurepärasest montessori mööblist, mis kindlasti sobib sinu koju suurepäraselt.


Lõpuks pakub montessori mööbel, nagu teised montessori vahendid, võrreldes tavaliste mööbliesemetega lugematuid eeliseid. Lastetoa sisustus koosneb paljudest asjadest, millest


üks on sinu lapse vajadustega arvestamine. Montessori mööbli oma majja lisamise lõppeesmärk on pakkuda lapsele keskkonda, kus ta saab iseseisvalt toimetada.


Millist rolli mängib selles lapsemõõtu mööbel ja miks on montessori sisustus nii oluline?


Lastele eakohase suurusega mööbli kasutamine võimaldab lapsel kogeda igapäevast elu  nii füüsiliselt, emotsionaalselt ja kognitiivselt. Ning montessori raamaturiiul, montessori tool, kuubiktool, tasakaalustav laud ja teised mööbliesemed on vaid ühed näited suurepärastest valikutest sinu lapse tuppa.


Kujuta ette, et astud iga päev oma majja, kus saad kasutada lastele mõeldud söögilauda või elutoa diivanit. Nende kasutamine täiskasvanuna ei ole mugav, sest need jäävad sulle väikseseks. Sarnaselt sellele, et väike lastemööbel on täiskasvanu jaoks ebamugav, on ka suur mööbel lastele. Seetõttu on äärmiselt oluline, et mööbel, mida lastetoas kasutad, oleks sinu lapse vanusele vastav.


Montessori mänguasjad
Rume e-poest leitavad Montessori mänguasjad on võimas tööriist õppimiseks, arenemiseks ja maailma mõistmiseks. Olgu selleks puidust mänguasjad, montessori beebi mänguasjad või midagi muud.


Et valida Rume.ee laiast valikust just oma lapsele parimad mänguasjad, võta arvesse neid lihtsaid näpunäiteid.


1. Montessori mänguasju on lihtne kasutada.


Lihtsad Montessori arendavad mänguasjad on parim, mida oma lastele pakkuda saad. Sinu laps püüab mõista seda kummalist ja kaunist maailma. Nad õpivad kõige paremini, kui pakud neile hästi organiseeritud teadmisi ja võimalusi.


2. Montessori mänguasjade valmistamisel kasutatakse looduslikke materjale


Võimalusel vali looduslikest materjalidest mänguasjad Rume e-poest. Puidust või metallist kõrist võib teie lapsele ümbritsevat kohta palju rohkem õpetada kui plastikust. Metall on puudutamisel esmalt külm, enne kui see käes soojeneb. Puidul on lai valik tekstuure. Nii metallil kui puidul on imiku jaoks ebatavaline "maitse".


3. Montessori mänguasjad on nii kasulikud kui ka praktilised


Parimad montessori mängud meie laste arenguks võimaldavad neil katsetada ja kaasata oma tahet, otsuseid ja ideid. Nad ei ole täiskasvanu meelelahutuse kontseptsiooni passiivsed kõrvalseisjad. Nad muudavad, konstrueerivad ja suhtlevad, kui õpivad tundma oma ümbrust ja oma oskusi.


Vali kingitused lastele Rume e-poes laiast tootevalikust juba täna!