Narva endine linnapea flirdib EKRE ja Eesti 200 parteiga

Keskerakonnalt korvi saanud Narva endine linnapea Aleksei Jevgrafov käib nüüd EKRE ja Eesti 200 ukse taga koputamas

Narva endine linnapea flirdib EKRE ja Eesti 200 parteiga
Aleksei Jevgrafov

VAATA KAS PAISTAB PÄIKE VÕI SAJAB VIHMA

Skandaalne endine Narva linnapea Aleksei Jevgrafov soovis suurte ideedega Keskerakonda astuda kuid partei bossid andsid talle korvi. Nüüd käib endine meer juba EKRE ja Eesti 200 kintsu kraapimas.

Jõhvi suhtekorraldaja Ilona Kaldre: Jõhvi on pommiauk

Peale seda kui Keskriminaalpolitsei oli Narva hallikardinali Aleksei Voronovi käed raudu pannud ja mehe korruptsioonikuritegude eest vanglasse oma tegude üle mõtlema saatnud, otsustati Narvas pukki panna noor ja roheline Aleksei Jevgrafov.

Amet on justkui nagu tähtis aga näed tema eelkäija ei võta teda ministeeriumi nõunikuna jutule, kurdabJevgrafov ajakirjanikule.

Tõepoolest Narva linnapea Aleksei Jevgrafov küsib kirjas majandus- ja taristuminister Taavi Aasalt (KE), kellega tuleks tal suhelda Ida-Virumaa arengu teemadel, sest ministeeriumis Ida-Virumaa nõunikuna töötav endine Narva linnapea Tarmo Tammiste ei võta teda jutule.

"Kahjuks väldib hr Tammiste selle teemalisi kokkusaamisi ja arutelusid Narva linnavalitsusega, mistõttu on kahtlus, kas nimetatud teema on tema pädevuses või kas ta omab sel teemal kompetentsi," märkis Jevgrafov.

Marek Kullamägi: Keskerakonna juhtkonna tegemiste suhtes ollakse väga kriitilised

Meeri koht Narvas on aga väga eriline koht ja seda himustavad nii karvalised kui sulelised ja isegi Riigikogulased.

Nii sai ka Jevgrafovi aeg meeri kohal läbi kui seda hakkas himustama Riigikogulane Katri Raik kes kuulub küll veel sotside ridadesse kuid on juba tiiburipsutanud ka keskidega.

Aleksei on noor terve mees, käed jalad otsas ei saa ju teda ripakile jätta, mõtlesid võimupiruka juures ohjasid hoidvad Narvakad ja leidsid talle soojakoha Narva haiglas. Ja, et mees nälga peaks kannatama anti ka palk korralik, 5000 eurot on raskelajal abiks ikka.

Aga oh häda ka Narva haiglas ei tahetud Jevgrafovit näha ja mees tagandati enne tähtaega ametist, makstes talle seejuures kopsakat hüvitist. Usaldusväärsetel, kuid kinnitamata andmetel võis Jevgrafov saada Narva haiglalt hüvitist nelja ametipalga ulatuses ehk siis 25 000 - 28 000 eurot.

Küsimusele oma lähiaja plaanide kohta vastab Jevgrafov naeratades: "Panen praegu suusad alla ja lähen metsa."

"Ma polnud selleks valmis, et juba sel nädalal tööta jään. Teen kuni märtsi lõpuni pausi ja hakkan siis rahulikult ringi vaatama," lisab Jevgrafov.

Jevgrafov ei tea esialgu, millises suunas tema karjäär arenema hakkab, kuid poliitikas valib ta kas Eesti 200 või EKRE vahel. Pettumus Keskerakonnas on ikka veel hinges.

Aga üks on selge, et valimised Narvas tulevad huvitavad ja hoiame Aleksei tegemistele pöialt.

Narva