Karilaid: Provokaator Raimond Kaljulaid visatakse Keskerakonnast välja

Jaanus Karilaidi sõnul pole Kaljulaidil enam Keskerakonnas oodatud

Posted  6,845 Views updated 8 months ago

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid sõnas, et endise juhatuse liikme Raimond Kaljulaidi tegevus on provokaktiivne ning Keskerakonda kahjustav.

VAATA KAS HOMME PAISTAB PÄIKE VÕI SAJAB VIHMA

On selge, et sellisel provokaatoril pole tuleviku ega kohta Keskerakonna ridades.

Jaanus Karilaid on kohe valmis kirjutama Kaljulaidile sobiva soovituskirja teise erakonda, sest armastust kumab siinjuures endisel juhatuse liikmel Reformierakonna, Kallaste ning võimu vastu. „Kogu see tegevus on oma hinna üles kruvimine nii oma võimalike tulevaste partnerite silmis Reformierakonnas kui ka Euroopa Parlamendi kampaania valguses. Sellisele väljapressimisele, mida täna Kaljulaid oma videoga püüdis saavutada, Keskerakond igatahes ei allu,“ viitas Karilaid kutsele moodustada erakonnas sees eraldi tiib juhatuse otsuse ja kolmepoolsete konsultatsioonide vastu.

Karilaid sõnas, et Kaljulaid meenutab Pantalonet näidendist „Armastus kolme apelsini vastu“. „Pakkumisele, kas tahad saada 10 korda kuulsamaks, on Kaljulaid selgelt öelnud „jah!" Mõtlemata, mida tähendab selline käitumine erakonnale või demokraatiale. Viimast on ta valmis paraku seni kaitsma, kuni see talle sobib,“ tõi aseesimees välja.

Eesti uudised 2019


Your reaction?

22
LOL
26
LOVED
14
PURE
14
AW
5
FUNNY
2
BAD!
3
EEW
0
OMG!
8
ANGRY
0 Comments