Politsei pöörane tagaajamine Rakveres, juhtimisõiguseta mees põgenes politsei eest kihutades laps autos

Süüdimatu ja juhtimisõiguseta autojuht põgenes Rakveres politsei eest kiirusel 120 km/h, autos viibis ka väike laps.

Posted  1,846 Views updated 4 months ago

Krimi video: juhtimisõiguseta mees põhjustas Rakveres meeletu tagaajamise.

Väikese lapse ja naisega kihutanud juhtimisõiguseta mees põhjustas pühapäeval Rakveres meeletu tagaajamise, sõitis teelt välja ning üritas politsei eest põgeneda.

Pühapäeval kella 13.45 paiku märkasid patrullpolitseinikud Lääne-Virumaal Näpi alevikus liikumas sõiduautot Mercedes-Benz, mille kohta oli politseile varem teatatud, et sellega võib ringi sõita juhtimisõiguseta mees. Politseinikke märgates vajutas juht gaasi põhja ja keeras Rakvere suunas.

Korravalvurid järgnesid autole ning andsid peatumismärguande, kuid 23-aastane juht otsustas seda eirata. Ta kihutas kuni 120 km/h, kuid Rakveres Jaama tänaval kaotas sõiduki üle juhitavuse, sõitis teelt välja ja üritas joostes põgeneda.

Politseinikel õnnestus mees siiski kinni pidada. Selgus, et autos viibisid kaasreisijatena 22-aastane naine ja väike laps.

Kinni peetud kihutaja toimetati arestimajja ning tema suhtes alustati kriminaalmenetlust. Meest on varem juba kriminaalkorras karistatud mootorsõiduki ilma loata juhtimise eest.

Mõtlemapanev on ka tõsiasi, et video salvestas sõiduki tagaistmel istunud mees, kes andis kihutajale soovitusi, kuidas politseid vältida.

Krimi uudised 2019

VIDEO | Pöörane tagaajamine Rakveres: juhtimisõiguseta mees põgenes politsei eest kiirusel 120 km/h, autos viibis laps


Your reaction?

5
LOL
5
LOVED
3
PURE
4
AW
3
FUNNY
3
BAD!
4
EEW
3
OMG!
4
ANGRY
0 Comments

  • Politsei pöörane tagaajamine Rakveres, juhtimisõiguseta mees põgenes politsei eest kihutades laps autos
  • Kuupuurija