VIDEO MART HELME: Te hakkate minult mingit pealkirja välja kiskuma

Mart Helme Postimehele: Ärge kiskuge minult mingit skandaalset pealkirja!

Posted  1,331 Views updated 8 months ago

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juht Mart Helme jalutas erakonna volikogu järgselt invervjuult poole pealt minema.

Radissoni hotelli konverentsiruumides volikogu istungit juht Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles oma kõnes, et Eestis on puhkenud meedia marutõbi.

«Mitte ainult meedia marutõbi, vaid ka poliitiliste oponentide köetud ühiskonna polariseerimine, kihutustöö vale, laim, laest võetud süüdistused,» ütles ta erakonnakaaslastele.

Europarlamendi valimisprogrammi ja -nimekirja kinnitama kogunenud volikogu istungi järel oli Helme emotsionaalne ning süüdistas ajakirjandust valetamises. Tema hinnangul pole ajakirjanduses kajastatud Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda puudutav kriitika olnud kunagi põhjendatud.

Martin Helme, kes kuulub Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsiooni esindajana rahvusringhäälingu nõukokku, saatis neljapäeval nõukogu liikmetele kirja, kus soovib «kallutatud» ajakirjanike eetrist maha võtmist.

«Meil ei ole mingeid nimekirju, meil on kogemused teatud ajakirjanikega ja need kogemused on negatiivsed,» ütles Helme.

Kas Mart Helme tahab ajakirjanduse suukorvistamist? «Ärge esitage mulle lolle küsimusi. Ärge esitage mulle lolle küsimusi. See on loll küsimus. Ma ei vasta sellele. See on loll küsimus, ma ei vasta sellele. See on loll küsimus. Miks te esitate totraid küsimusi? Kas te Kaja Kallasele ka sellise küsimuse esitate? Tema delegeerib teile meievastast hüsteeriat. Ma lõpetan ära, sest te hakkate minult välja kiskuma mingit pealkirja, et Helme ütles nii ja Helme ütles naa,» ütles Helme emotsionaalselt.

Eesti uudised 2019

MART HELME: TE HAKKATE MINULT MINGIT PEALKIRJA VÄLJA KISKUMA


Your reaction?

0
LOL
0
LOVED
2
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Comments