VIDEO: Nublu esimene muusikavideo "Für Oksana"

Bublu esimene muusikavideo: see on kõige mahukam töö, millega olen maha saanud! Nublu 2019.

Posted  637 Views updated 1 month ago

Nublu esitles esimest muusikavideot: see on kõige mahukam töö, millega olen maha saanud! Videos osaleb ka skandaalne Anu Saagim

EESTI OMA FACEBOOK - HEIA.EE

7. augusti õhtul esitles nublu oma esimest muusikavideot "für Oksana", mille idee autoriks ja režissööriks on kunstnik Marta Vaarik. Teiste seas teeb videos kaasa bravuuritar Anu Saagim.

Marta Vaarik rääkis esitlusel, et muusikavideo idee sündis ühise koosviibimise käigus filmirežissööri Triin Ruumetiga. "Avastasime koos, et oleme nublu suured fännid. Mõtlesime, et nublul võiksid ümber olla head ja hoolivad inimesed, kes kuidagi toetavad." Sünopsis mõeldi välja ja kahe päevaga oligi muusikavideo idee kirja pandud. 

Kui "für Oksana" valmis, ei olnud video idee autorid kindlad, kas see oli täpselt see, millele muusikavideo tuleb. Kuna Ruumet oli vahepeal töökohustusi juurde võtnud, oli Marta sunnitud režissööri otsima, aga sobilikku ei leidnud. Marta tundis, et kui annab lavastajaohjad kellegi teise kätte, ei pruugi sellest tulla hea lõpptulemus. "Võtsin vastutuse ja siiamaani ei tea, miks mind usaldati. Olen tänulik, et seda tehti."

Nublu Video 2019

 

nublu x gameboy tetris - für Oksana (Original video)


Your reaction?

4
LOL
1
LOVED
0
PURE
2
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Comments