VIDEO: Pärnumaal hukkus raskes liiklusõnnetuses kaubiku juht

Pärnumaal hukkus kahe kaubiku kokkupõrkes mees

Posted  1,667 Views updated 8 months ago

Pärnumaal hukkus kahe kaubiku kokkupõrkes mees

VAATA ÕNNETUSE VIDEOT SIIT: ViV.EE

Pärnumaal Tori vallas Rütavere külas hukkus esmaspäeva hommikul kahe kaubiku kokkupõrkes üks juhtidest.

Häirekeskus sai kella 8.25 ajal teate liiklusõnnetusest Pärnumaal Tori vallas Rütavere külas Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee 14. kilomeetril, kus kokku põrkasid kaubikud Volkswagen Transporter ja Citroën Jumper.

Volkswagenit juhtinud 46-aastane mees sai nii raskeid vigastusi, et hukkus sündmuskohal. Citroëni juhtinud 23-aastane mees pääses vigastusteta. Autodes rohkem inimesi ei olnud.

Esialgsetel andmetel juhtus õnnetus, kui Rakvere poolt Pärnu suunas liikunud Volkswagenil hakkas vibama järelhaagis ja auto kaotas juhitavuse, rääkis Pärnu politseijaoskonna välijuht Alvar Vill. "Praeguseks kogutud info alusel saame öelda, et Volkswagen kaldus külg ees vastassuunavööndisse ja põrkas seal kokku Pärnu poolt tulnud Citroëniga, mille juhil ei õnnestunud kokkupõrget vältida. Kõik juhtunu üksikasjad peab selgitama menetlus," rääkis välijuht.

Politsei selgitas sündmuskohal, et Citroëni juhtinud mees oli kaine. Mõlemal autol olid all nõuetekohased rehvid ja mõlema auto juhid kasutasid turvavööd. Õnnetus juhtus sirgel teelõigul, lubatud maksimaalne kiirus on seal 90 km/h.

Krimi uudised 2019


Your reaction?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
1
EEW
1
OMG!
0
ANGRY
0 Comments