Paf lõpetab Nõmme Kalju toetamise

Paf lõpetas sponsorlepingu Nõmme Kaljuga: me ei soovi olla rohkem klubiga seotud

Paf lõpetab Nõmme Kalju toetamise
Nõmme Kalju Paf

VAATA HOMSET ILMATEADET

Rahvusvaheline suurettevõtte Paf teatas, et ettevõte lõpetab suurde skandaali sattunud Nõmme Kalju jalgpalliklubi toetamise. ja ettevõtte ei soovi olla rohkem klubiga seotud, teatab Sporto.

VIDEO: Mees saab teada, et ta on võitnud miljon eurot

Möödunud aastal Pafi ja Nõmme Kalju vahel sõlmitud sponsorleping on lõppenud, teatas rahvusvahelise mänguettevõtte Eesti juht Allar Levandi.

"Eelmisel nädalal avalikuks tulnud juhtumi tõttu Nõmme Kalju jalgpalliklubis oleme otsustanud lõpetada sponsorlepingu klubiga. Sponsorina seisame vastutustundlike käitumistavade ja eetika eest spordis ja ootame sama ka meie partneritelt," sõnas Levandi pressiteate vahendusel. "Antud juhtum on väga tõsine ja häiriv ning seda peavad lõpuni uurima vastavad ametkonnad. Treeneri käitumine ei olnud aktsepteeritav ning ei sobi meie ühiskonda. Meie poolt on antud sponsorleping lõpetatud ja me ei soovi olla kubiga rohkem seotud."

Antud juhtum on väga tõsine ja häiriv ning seda peavad lõpuni uurima vastavad ametkonnad. Treeneri käitumine ei olnud aktsepteeritav ning ei sobi meie ühiskonda. Meie poolt on antud sponsorleping lõpetatud ja me ei soovi olla klubiga rohkem seotud,» selgitas Levandi.

Loe veel: Nõmme Kalju sai uue suurtoetaja

Pafi ja Nõmme Kalju koostöö algas möödunud aasta veebruaris, mis tõi vutitiimile aastas sisse 85 000 eurot. Toona oli tegemist Eesti klubijalgpalli suurima särgisponsorlusega.

Kalju ja Pafi allkirjastatud koostööleping oli sõlmitud 2023. aasta lõpuni ning lepingu väärtuseks oli kokku 340 000 eurot. Pafi logo kaunistas suurelt Kalju võistkondade särke ja staadioneid.

Eesti jalgpalli liit algatas reedel, 12. märtsil distsiplinaarasja brasiillase Getulio Aurelio Fredo ja Nõmme Kalju FC suhtes. Menetlus algatati distsiplinaaruurimise käigus kogutud materjalide alusel.

“Uurimise käigus kogunes informatsioon, mis kinnitab ajakirjanduses ilmunud materjalide põhjal tekkinud kahtlusi. On tähtis, et ohvrid julgevad endast teada anda ja kõnealuses olukorras on selliseid inimesi rohkem kui üks,” ütles Eesti jalgpalli liidu peasekretär Anne Rei.

Endine Eesti naisjalgpallur, kes kasutab tänasel päeval nime Mia Belle Trisna, paljastas möödunud nädalal Kanal 2 saates "Õhtu", et temalt röövis 14-aastasena süütuse üks jalgpallitreener.

Skandaal