PR spetsialist: Merylin Nau OnlyFansi summad pole reaalsed

Merylin Nau rääkis Kuuuurija saates, et on OnlyFansis teeninud kuni 22 000 dollarit kuus

PR spetsialist: Merylin Nau OnlyFansi summad pole reaalsed
Merylin Nau

EESTI ONLYFANS

Anonüümseks jääda sooviv sotsiaalmeedia turundaja selgitas Sky.ee portaalile kas Merylin Nau 22 000 dollariline kuupalk OnlyFansist ka päriselt tõsi on?

VIDEO: Terminaatori kontsert lokaalis Urban Bar

Merylin Nau paljastas Kuuuurija saates Katrin Lustile, et tema teenistus OnlyFansis on kõrghetkel olnud ulmelised 22 tuhat dollarit kuus. Turundaja sõnul ei ole see mitte kuidagi võimalik.

“Olles igapäevaselt turundaja, ei ole sellest raske aru saada, sest vale on nii ilmne,” sõnab spetsialist Merylin Nau väite peale nagu tema suurimaks kuuteenistuseks OnlyFansis võiks olla 20 tuhat dollarit kuus.

Loe veel: Rannamaja Merylin teenib internetis ulmelisi summasi

“Kui Merylin Nau sooviks teenida 22 000 dollarit kuus, nagu ta väitis, peaks tema 20-eurose kuutellimusega olema liitunud üle 1000 inimese. Lisaks võtab ka OnlyFansi platvorm 20% tulust teenustasu, mis peaks tegema tema tellijate arvuks pea 1400,” selgitab turundaja.

“1000+ inimest ehk ei kõlagi nii ulmeliselt, küll aga kõlab see väga utoopiliselt Merylini kontot vaadates: piltidel on kõigest 10 ringis laike. Muidugi ei laigi iga tellija igat pilti, kuid rohkem kui tuhandelt inimeselt kõigest kümme laiki/reaktsiooni ja vahel harva mõni üksik kommentaar on ju lausa näkku valetamine,” spekuleerib kogemusega turundaja ja nendib Nau kontot lähemalt uurides: “Isegi parimatel päevadel ei ulatu piltide laigid üle paarikümne. Kõik, mida ta räägib, on lihtsalt jutt, mida ei ole toetamas ükski fakt ega tõestus.”

Sky.ee küsis kommentaari Merylin Nault, kelle sõnul ei teenita OnlyFansi platvormil sissetulekut vaid subscriberite ehk tellijate arvelt. “Kui väidete autor teab nii palju sellest, milliseid summasid mul seal teenida võimalik on ja milliseid mitte, kuidas ta siis pole kursis, et OnlyFansis saab teenida ka n-ö tippi? Jah, ka see tuleb sinu tellijatelt, aga need summad on väga muutlikud,” vastab Nau.

“Lisaks mainin ära, et ma pole kunagi väitnud, et teenin seal igal kuul täpselt 22 000 dollarit või et tegemist on summaga, mida ma ”soovin seal teenida,” lisab suunamudija. 

Jällegi toob turundaja võrdluseks Sandra Roosme konto, kes kuulub OnlyFansi 0.5% parimate sisuloojate hulka üle kogu maailma. “Ta teenib seejuures 10 000€ kuus. Merylin ei kuulu isegi TOP sisuloojate hulka,” leiab spetsialist ja lisab: “Sandra, kes väidetavalt peaks teenima Merylinist lausa poole vähem, on saanud aga pea 8 korda rohkem meeldimisi – 18500. Ja see info on kõigile avalik,” leiab toodud näidetelt turundaja, miks Merylini jutt ei klapi.

“Palun minuga ka jagada seda avalikku infot, kus on kirjas, kui palju teenib Sandra Roosme igakuiselt (Sandra tunnistas “Kuuuurija” saates, et teenib üle 10 000 tuhande, aga ei olnud nõus täpset summat avaldama -toim). Igal kasutajal on erinev fännibaas, seega on loomulik, et ka sissetulekud on erinevad. Näide: mõnel ostab fänn vaid ligipääsu kontole, teisel jälle toetavad fännid lisaks ka rohkem tipiga,” selgitab Nau, miks tema konto erineb Sandra omast.

Turundusspetsialist leidis ka, et Merylin Nau Instagrami kontol on suur protsent fake followere ehk ostetud kasutajaid.

“Kui analüüsida Merylini Instagrami kontot, selgus, et pea 60% tema jälgijatest on võltsid ja ostetud (Modash lehelt saab seda tasuta ka ise kontrollida -toim.).

Leian, et see on samaväärne, kui mitte veelgi suurem vale, sest suunamudijana tuleb tema leib ja töötasu määramine vastavalt jälgijate arvule. Kui tegelikult on jälgijaid Eestis vaid paar tuhat, siis ei saa koostöö eest maksvad ettevõtted seda, mida instagrammer on neile lubanud,” leiab spetsialist.

Nau kinnitab Sky.ee-le, et tema ei ole oma jälgijaid ostnud. “Mina pole endale jälgijaid ostnud. Seda saate vaadata ka minu Instagrami lehelt, kus on brändidele mõeldud kataloog “FOR BRANDS!” ja sealt saab näha ka kuvatõmmiseid minu Instagrami statistikast. Lisaks on paljud jälgijad tulnud missivõistlustelt ning pärast ”Rannamaja” saadet.

Mul on väga palju jälgijaid Indoneesiast, Filipiinidelt ja Brasiiliast. Näiteks Indoneesia jälgijad laigivad ja kommenteerivad siiani mu postitusi, eriti siis, kui saadan neile videotervituse nende emakeeles vms,” vastab Nau, kelle sõnul näitavad sellised programmid vaid seda, milline protsent kasutaja jälgijatest on aktiivne ja milline mitte.

“Iga kuu see võib olla isegi erinev. Need ei tuvasta seda, kas jälgijad on ostetud või mitte,” lisab tõsielustaar, kelle OnlyFansi konto saab palju reklaami tänu Eesti meediale. “Selle eest olen ma väga tänulik. Lisaks on mul New Yorgis mänedžer, kes promob minu OnlyFansi lehte ka USA turul.”

Turundusspetsialisti sõnul maalib Merylin Nau noortele naistele OnlyFansi platvormist vale pildi. “Leian, et sellise “vaata, kui palju ma teenin kõigest pesupiltidega” sõnumiga on noori naisi eksitatud valele teele. Minul on samuti tütar kodus kasvamas ja kuigi mina tänu oma erialale suudan talle selgeks teha, mis on tegelikkus ja mis on vale ning soov saada tähelepanu, siis paljud noored jäävad seda valeinfot kahjuks uskuma ning tegutsevad toetudes utoopiale.”

Refereeritud Sky.ee

Melu