Rannamaja Ada ja Seidi said Koroonapeo pärast TV3-st kinga

TV3 eriprojekti Duubel: Õhtune vahetus juhtima kutsutud Rannamaja osalejad Ada Nelke ja Seidi Voogre sattusid koroonaskandaali ja said telestuudiost kinga

Rannamaja Ada ja Seidi said Koroonapeo pärast TV3-st kinga
Rannamaja Ada Nelke ja Seidi Voogre

VAATA HOMSET ILMA

"Rannamaja“ staarid Ada Nelke ja Seidi Voogre pidid see nädal juhtima TV3 eriprojekti "Duubel: Õhtune vahetus", kuid sattusid Koroonapeo skandaali ning nende asemel juhivad saadet uued staarid.

VIDEO: Armas Renate kas sa tuled mulle naiseks

TV3 loovjuht Urmas Eero Liiv selgitas, et TV3 teeb igaõhtust otsesaadet, täites kõiki rangeid ohutusnõudeid ega soovi seetõttu riskida saatejuhtidega, kelle käitumine on olnud hukkamõistu väärt.

Ada ja Seidi asemel astuvad Duubel: Õhtune vahetus saatejuhtidena üles aga kaks salapärast ja väga tuntud naist, keda naistepäeva puhul asub üllatama strippar Marco.

Loe veel: Rannamaja Merylin teenib internetis ulmelisi summasi

Seidi ja Ada osalesid laupäeval skandaalsel Koroonapeol koos mitukümne noorega. Samal poel olid kohal veel lauljaid Merilin Mälk ja Uudo Sepp ning sportlased Kelly Sildaru ja Mihkel Ustav. Peole tuli ka Andrei Zevakin, kes peaks olema isolatsioonis, sest on puutunud kokku koroonahaige inimesega.

Pärast "Duublist" kinga saamist teatas Seidi, et on otsustanud vabatahtlikult olla 10 päeva isolatsioonis. "Ma tean, et see oli vale ja vastutustundetu arvestades seda olukorda, mis praegu on. Kuna olin nende inimestega viimasel ajal nii palju kokku puutunud, siis arvasin, et see on kuidagi turvalisem. Mul ei ole enda kaitseks rohkem midagi öelda," ütles Seidi oma käitumise kohta.

Ka Ada tunnistas, et ta on pärast koroona läbipõdemist käitunud hooletult, kuid ta saab täiesti aru, et selline tegu on vale. "Ma ei osale draama pärast, mis on hetkel käima läinud täiesti arusaadavatel põhjustel. Tahaksin isiklikult siinkohal öelda, et läbi põdenuna ma seda edasi ei kanna, aga võin jätta teistele mulje, et see on okei. Ei ole."

Melu