Verine mõrv Soomes: Eesti pere pääses napilt tapja käest

Soome ühiskonda raputas laupäeva õhtul toimunud verine topeltmõrv mille tunnistajaks oli eesti pere

Verine mõrv Soomes: Eesti pere pääses napilt tapja käest
Soomes toimus verine topeltmõrv

VAATA SOOME ILMATEADET

Eesti pere, ema ja poeg olid tunnistajaks Soome ajaloo ühe julmema ja võika mõrvas. Neid päästis ee, et nad oskasid mõrtsuka sihiks olnud korteris tapja eest peitu jääda.

VIDEO: Julm Soome Mõrvavideo

Nädalavahetusel toimus Soomes hirmuäratav veretöö kus tapeti kaks inimest - smalt tapeti vale mees, tegeliku sihtmärgiga samas korteris elasid Eesti kaitseväe kunagise tippjuhi lähedased.

Arvatav tapja oli mõrvapaigast sadade kilomeetrite kaugusel Kouvolast pärit 27 aastane mees

Esmalt tapeti vale mees, tegeliku sihtmärgiga samas korteris elasid Eesti kaitseväe kunagise tippjuhi lähedased

Politsei info kohaselt oli 3-korruselise korrusmaja juures kuulda mitut lasku. Kohapealt leiti kaks surnukeha ja üks raskelt haavatud inimene, kes viidi haiglasse.

Sanna Marin: Riiki sisenejad peavad minema kohustuslikku karantiini

Juhuse tahtel on selles trepikojas kaks sama perekonnanimega korteriust – Soomes on tava panna ustele omanike perekonnanimed ja nii astuski öine külaline esimese korruse korteri ukse taha, millel oli tema sihtmärgiks olnud mehe perekonnanimi, andis kella ja lasi maha uksele tulnud 25aastase naise ning haavas raskelt 29aastast meest.

Saanud aru oma veast Politsei teatel oli mees tulistanud valesid inimesi –, suundus tapja kolmandale korrusele, kus ühel korteriuksel on sama perekonnanimi, mis esimese korruse tapakoha uksel. Politsei teatel oligi mõrvari tegelik sihtmärk hoopis selle korteri omanik, 27aastane mees, kelle öine külaline sealsamas ka maha lasi.

Tapetuga samas korteris olnud kahte eestlast 49aastast naist ja tema täiskasvanud 23aastast poega mõrtsukas ei puudutanud. Ilta Sanomate teatel suutsid eestlased end tapatöö ajal ära peita. Õhtulehe andmeil oli tapetud korteriomanik Eesti noormehe elukaaslane.

Politsei võttis kahtlusaluse isiku, ligi 30-aastase mehe kinni maja trepikojas. Perno linnaosa asub Turu kesklinnast 7 kilomeetrit lääne pool.

Krimi