Vladimir Putin: Mul ei ole mingit seost miljardi paleega

Venemaa president kommenteeris esimest korda oma seosust maailma kallima erapaleega musta mere ääres

Vladimir Putin: Mul ei ole mingit seost miljardi paleega
Vladimir Putini Palee

TEENI RAHA

Venemaa president Vladimir Putin kommenteeris täna esimest korda Aleksei Navalnõi meeskonna poolt avalikustatud skandaali kus näidati Putinile kuuluvat maailma kallimat erapaleed.

VIDEO: Vladimir Putini Loss

"Mul ei ole selle luksus paleega mingit seost, ei minul ega minu perekonnal ega ka minu sugulastel mitte". kommenteeris Putin talle omases stiilis.

Putin oli kommentaari andes silmnähtavalt erutatud ja endast väljas.

"Nad (Navalnõi meeskond) ei ole toonud välja ühtki fakti kellele see kuulub. See hoone maksab miljardeid rublasid ja peavad ju olema mingid dokumendid kellele see luksusvilla ikkagi kuulub," jätkas Putin. "Aga selle asemel nad hoopis monteerisid mingi jama kokku ja püüavad siis nüüd seda rahvale tõepähe määrida".

Putin jätkas, et talle tõepoolest meeldivad viinamarja istandused ja võibolla hakkab ta peale presidendi ametiaega ka viinamarju kasvatama või isegi aretama.

Aleksei Navalnõi avaldas video Venemaa presidendi Vladimir Putini hiiglasliku erapaleest ja tekitas sellega ülemaailma suure skandaali.

Uurimuses, mis avaldati Navalnõi blogis koos kaasneva kahetunnise YouTube'i videoga, väidetakse, et kinnisvara maksab 1,35 miljardit ning maksti "ajaloo suurima altkäemaksuga"

Kinnisvara asub Venemaa Musta mere rannikul ning on 39 korda nii suur kui Monaco. Selles asub 17 691 ruutmeetri suurune palee koos kasiino, uisuväljaku ja viinamarjaistandusega.

Maailm